Що далі? У класах тепло та затишно

Ще не стерлися з пам’яті мар’янівців щасливі моменти, пов’язані з газифікацією села, як відбулася подія, не менш значуща для мешканців усієї території, підпорядкованої цій сільраді, – підключення до газової мережі Оленівського навчально–виховного комплексу.

Звісно, цього дня з великим нетерпінням чекали не лише вчителі, працівники навчального закладу, школярі та їхні батьки, а й уся мар’янівська громада. А сталося це завдяки системній та планомірній реалізації соціально–економічної програми «Народний бюджет», ініційованої головою облдержадміністрації Едуардом Матвійчуком. З обласного бюджету на газифікацію навчального закладу було виділено близько 300 тисяч гривень. Це ще одне переконливе свідчення того, що роботи за «Народним бюджетом» здійснюються не під вибори, а спрямовані на покращення життя сільчан, продиктовані практичною доцільністю та піклуванням про створення хороших умов для школярів.

В урочистостях взяли участь голова Фрунзівської районної державної адміністрації Павло Шестопа––люк, начальник відділу освіти рай–держадміністрації Олег Воєділов, працівники підрядної організації «Карпати–В» та Ширяївського управління газового господарства. Оглянувши котельню, поспілкувавшися з виконавцями робіт, представниками пуско–налагоджувальної організації, Павло Степанович і всі присутні засвідчили, що школа, отримавши новітню систему газового опалення з двома енергоефективними котлами, здобула ще один необхідний елемент сучасного комфорту. Право відкрити газопусковий кран було надано директорці Оленівського НВК Тетяні Ніжинській.

Сьогодні у класних приміщеннях тепло та затишно. Тож нехай тепло та піклування дорослих буде підтримкою Оленівському НВК в його добрих справах і традиціях, хай перетворюється в дитячих душах на тепло добра, вдячності та любові до співвітчизників.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті