Одеське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує:

Задля сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю та підвищенню їх конкурентоспроможності на ринку праці та відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 року за № 70 (із змінами), Одеське обласне відділення ФСЗІ здійснює сплату вартості:

1. професійного навчання (професійну перепідготовку, підвищення кваліфікації та перепідготовку) осіб з інвалідністю, які зареєстровані у державній службі зайнятості як безробітні та відповідно до законодавства не мають права на допомогу по безробіттю;

2. навчання та перекваліфікацію у професійно-технічних, вищих (І-ІV акредитації) та інших навчальних закладах, центрах професійної реабілітації інвалідів для здобуття професії.

 Надання фінансової допомоги на навчання особам з інвалідністю здійснюється на безповоротній основі.

Для здійснення професійного навчання необхідно звернутись до центру зайнятості за місцем проживання.

Заява про надання фінансової допомоги на навчання подається особою з інвалідністю (законним представником особи з інвалідністю) до Одеського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів. 

До заяви про надання фінансової допомоги на навчання особа з інвалідністю (законний представник особи з інвалідністю) додають такі документи:

 документ що посвідчує особу (копію паспорта), а також, у разі потреби, копію паспорта законного представника, документа, що підтверджує його повноваження або копію свідоцтва про народження для дитини-інваліда, документа, що підтверджує його повноваження;

 копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

 копію довідки МСЕК про встановлення інвалідності (для дітей-інвалідів висновок ЛКК);

 копію індивідуальної програми реабілітації особи з інвалідністю (дитини-інваліда) у якій показана професійна реабілітація та професійне навчання;

 копію документа державного зразка про освіту;

 копію медичної довідки за формою № 086-У;

 копію Сертифікату Українського центру оцінювання якості освіти;

 копію трудової книжки або заяву особи з інвалідністю, що підтверджує її відсутність;

 рахунок на оплату послуг за навчання (оригінал);

 довідку про склад сім’ї.

Особи з інвалідністю, які вже навчаються за рахунок коштів Фонду, додатково повинні надати (за результатами останнього семестру):

довідку навчального закладу про відсутність фінансової та академічної заборгованості;

копію залікової книжки  (перша сторінка та сторінка, заповнена за результатами останнього семестру).

для працюючих осіб з інвалідністю-довідку відділу кадрів з місця роботи.

Навчання інвалідів проводиться на підставі укладеного договору. Надання Заявником недостовірних документів або інформації є підставою для відмови у фінансуванні відповідно до чинного законодавства України.

По довідки звертатись за адресою: 

65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83, каб. 1212, або за тел. 722-52-42.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті