Новий директор опорної школи

Громаді – слово: Затишанська ОТГ

З понеділка, 28 жовтня, керувати навчальним закладом у селищі Затишшя буде молода і завзята Людмила Олександрівна Чумак. Цю посаду вона зайняла за результатами конкурсу і у зв’язку із закінченням дії контракту з попереднім директором школи. 

Серед претендентів було всього дві особи. Конкурсні завдання передбачали вирішення ситуативних задач, перевірку професійної компетентності, знання законодавства і презентацію розвитку опорного закладу.

– Якщо матеріально-технічну базу ми можемо покращувати за рахунок бюджету і маємо тут чимало ідей, то більше нас цікавило надання якісних освітніх послуг, – розповіла начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Затишанської ОТГ Альона Мирзакірова. – Коли конкурсна комісія вислухала обох претендентів, то шляхом таємного голосування більшістю було обрано Людмилу Чумак. Сподіваємося, що новий директор опорного закладу змінить ситуацію в освіті на краще. Тим паче, що школа забезпечена всім необхідним для роботи вчителів, навчання учнів, є гідні побутові умови.

«Підвищення якості освіти, збереження і розвиток позитивного іміджу навчального закладу – пріоритетний напрям у моїй роботі, – розповіла Л. Чумак. – Я хочу, щоб люди мали лише позитивне враження про заклад, а учні і батьки були впевнені, що школа може дати хорошу якість навчання. Для цього треба навчати не тільки дітей, а й педагогів. Проходити курси необхідно не раз на 5 років, а щороку і не дистанційно, а з вибуттям до закладу, щоб була можливість поспілкуватися з колегами і йти в ногу з часом. Як тільки вчителі почнуть самовдосконалюватися і виявлять бажання експериментувати на уроках, впроваджувати щось нове – тоді й покращиться якість освіти. Крім цього, дітей треба залучати до участі у найрізноманітніших конкурсах. Це дасть їм можливість всебічно розвиватися й отримати навички спілкування з незнайомими людьми, що згодиться у дорослому житті».

Зауважимо, що свій трудовий шлях Людмила Чумак розпочала після закінчення Балтського педагогічного училища у 2010 році. Три роки працювала вихователем дошкільного підрозділу, рік – педагогом-організатором, а потім вчителем початкових класів у Торосівському НВК. Неодноразово була керівником науково-дослідницьких робіт МАН в секції «Фольклористика», її учні посідали призові місця. 

У 2015 році закінчила Південно­український національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського за спеціальністю «Початкова освіта». Має ступінь магістра. 

З червня 2017 року обіймала посаду головного спеціаліста управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Затишанської ОТГ, а з січня цього року трудилася інспектором-методистом вищезгаданого управління.

Людмила Олександрівна активно розвивається, бере участь у різних освітніх конкурсах і не втрачає жодної можливості для самоосвіти. У 2013 році вперше брала участь у конкурсі «Учитель року» в номінації «Початкова освіта», де посіла третє місце в районі. А в 2016-му знову спробувала свої сили і виборола перше місце, що дало можливість взяти участь в обласному етапі конкурсу.

Торік Л. Чумак стала регіональним тренером Нової української школи, що дає їй можливість здійснювати підготовку педагогічних працівників для роботи в умовах НУШ.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті