Для якісного медичного обслуговування

Громаді – слово: Затишанська ОТГ

В світлі запроваджених реформ значна увага приділяється належній організації роботи медичних закладів. У Затишанській ОТГ вирішили відвести під амбулаторію окреме приміщення. До осені тут завершили якісний внутрішній та зовнішній ремонти будівлі – все зроблено для зручності медиків та пацієнтів.

Нині навколо приміщення майбутньої амбулаторії будується сучасна огорожа. Планується встановлення ліхтарів нічного освітлення. 

– Наступного року візьмемося за впорядкування будівлі, що стоїть поряд з амбулаторією, – розповів голова ОТГ Геннадій Топольницький. – Тут буде розміщуватися лабораторія для взяття та дослідження аналізів, а також кабінети стоматологів. Якщо дозволять кошти – придбаємо автомобіль швидкої допомоги для обслуговування жителів громади. Тим паче, що у нас є перспектива приєднання до нашої ОТГ Малігонівської сільської ради сусіднього Ширяївського району. Наразі ми сформували необхідний пакет документів і подали його на розгляд Одеської облдержадміністрації. Тобто, все, що залежало від нас, ми зробили – чекаємо призначення дати виборів. Крім цього, деякі сільські голови нашого рідного Захарівського району теж виявляють бажання приєднатися до Затишанської ОТГ (щоправда ці розмови поки що ведуться у приватному порядку). Тож очевидно, що нам треба приділити особливу увагу медичному обслуговуванню населення, аби жителі громади відчували турботу і готовність медиків оперативно прийти на допомогу.

На одній із сесій депутати Затишанської селищної ради прийняли рішення про створення центру первинної медико-санітарної допомоги. Вже пройдено етап реєстрації даного підприємства і виготовлено печатку.

 «Ми готові до того, що шлях створення власного центру ПМСД буде довгим, нелегким, з багатьма «підводними каміннями», – зауважив Г. Топольницький. – Але ми готові до цього морально та матеріально і зробимо все, щоб наші люди могли отримувати якісне медичне обслуговування».

На знімку: Геннадій Топольницький

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті