Ваучер на нову професію

В Одеському обласному центрі зайнятості відбувся круглий стіл «Підтримка конкурентоспроможності на ринку праці людей віком понад 45 років шляхом видавання їм ваучерів».

Наша газета вже не раз розповідала про право громадян віком понад 45 років, що мають страховий стаж 15 років, професійно-технічну або вищу освіту, на одержання ваучера для проходження курсів підвищення кваліфікації або перенавчання. Воно гарантоване Законом України «Про зайнятість населення». Тим самим у нашій країні створюються умови для підвищення рівня конкурентоспроможності на ринку праці людей старшої вікової групи.

– Термін «ваучер» стосовно перенавчання або перекваліфікації з'явився зовсім недавно – у 2013 році, – відзначив директор Одеського обласного центру зайнятості (ООЦЗ) Сергій Доценко. – Мова йде про те, що безробітний або людина, що має роботу, хоче здобути нову спеціальність. Громадянин звертається із цим проханням до центру зайнятості, і там вирішується, видавати чи не видавати йому ваучер. Оплата ваучера виконується коштом Фонду соціального страхування на випадок безробіття, але не більше 10 прожиткових мінімумів працездатних громадян – на 1 січня 2013 року ця сума становила 11470 гривень. Термін дії ваучера – 90 днів. За цей час людина повинна укласти договір із навчальним закладом на здобуття тієї чи іншої спеціальності (затверджений постановою Кабміну перелік вузів і спеціальностей є в центрі зайнятості). Але оскільки дана форма соціальної підтримки громадян у нашій країні є новою, ще не до кінця чітко відпрацьований механізм її застосування. Як наслідок, із 825 одержувачів ваучера у 2013 році навчання розпочали лише 74.

Заступниця директора ООЦЗ Галина Бородатюк запропонувала обговорити досвід, проблеми та пропозиції щодо підвищення ефективності системи видавання ваучерів. Пропозиції будуть направлені до Верховної Ради для внесення змін у чинне законодавство.

На думку Галини Бородатюк, у затвердженому переліку для перенавчання бракує спеціальностей, які цікавлять жінок віком понад 45 років. Наприклад, медсестра, вихователька дитячого садка. Та й взагалі 35 спеціальностей – замало. Це підтвердила й головний фахівець сектору профтехосвіти управління освіти і науки облдержадміністрації Таїсія Абозіна. Вона назвала лише п'ять робітничих спеціальностей, за якими може вестися підготовка у професійно-технічних училищах регіону. Інтерес же у здобувачів ваучерів викликає набагато ширший спектр професій. Особливо у людей з вищою освітою. Багато хто з них, враховуючи нинішню ситуацію, змушений шукати шляхів опанування робітничих професій. Крім того, не всі вузи, а особливо коледжі, можуть організувати навчання за заочною, вечірньою або дистанційною системою. Дорослим людям, якщо вони ще й працюють, ставати студентами стаціонару надзвичайно складно як психологічно (поруч із ними навчатимуться 18-20-річні), так і з точки зору взаємин із роботодавцями (хто з них погодиться на півтора-два роки відпустити свого працівника на навчання?).

Начальник відділу організації профнавчання ООЦЗ Алла Борщ розповіла про труднощі, з якими зустрічаються люди при підтвердженні свого страхового стажу, який для одержання ваучера має становити 15 років. Перший заступник голови ПФУ України в Одеській області Олександр Буряченко відповів, що за особистою заявою громадянина таку інформацію йому буде надано. Щоправда, в тому разі, якщо з нарахованої йому зарплати були сплачені внески до Пенсійного фонду.

Директор центру післядипломної освіти ОДАБА Сергій Кров’яков порушив питання про відповідальність власників ваучерів.

– За ваучерами у нас вступили навчатися 15 чоловік, – відзначив Сергій Олексійович. – Через дві сесії ми відрахували вже трьох. Держава дала цим людям кошти. 11470 гривень – це вартість півторарічного навчання в ОДАБА. На мій погляд, у законодавстві має бути передбачена міра відповідальності, якщо людина без поважних причин, наприклад, бо втратила інтерес до обраної спеціальності, покидає навчання. Тоді за ваучерами до центру зайнятості прийдуть тільки ті, хто налаштований на перенавчання справді серйозно.

Практично всі учасники круглого столу висловилися за зниження віку та скорочення страхового стажу, що дають право на одержання ваучера. Воно потрібне 40-річним зі страховим стажем 10 років. У цих людей ступінь мотивації до здобуття нової спеціальності, звичайно, набагато вищий, ніж у тих, хто переступив 45-річний рубіж. І у них іще є час почати якщо й не нове життя, то вже точно продовжити успішну трудову біографію.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті