Штрафують «доброхотів»

Обмеження на продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, столових вин і тютюнових виробів встановлено з 1995 року. Зокрема, заборонено продаж зазначеної продукції особам, що не досягли 18 років. 

До порушників цієї вимоги застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу 6800 гривень. А потім анулюється ліцензія.

Статтею 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено також застосування штрафу до працівника підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стосовно тих, хто цього не знає, не дотримується даних норм або з доброти душевної не може відмовити малоліткам, сьогодні вжито заходів. За результатами одного з нещодавніх рейдів є рішення про стягнення штрафів на загальну суму 30 тис. гривень. 

Проведено іще один рейд. І підприємці за продаж алкоголю й тютюну малоліткам заплатили вже 117 тисяч. Також у недбайливих продавців анульовано 13 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі цими товарами. 

З початку року за порушення названих вимог законів до управління контролю за обігом і оподатковуванням підакцизних товарів ГУ Міндоходів в Одеській області надійшло 42 матеріали перевірок від відділу кримінальної міліції у справах дітей ГУМВС України в Одеській області. Звідси й санкції. 

ГУ Міндоходів в Одеській області

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті