Звучали військові пісні Висоцького

В актовій залі Одеського педагогічного училища №1 відбувся вечір пам'яті актора театру та кіно, барда Володимира Висоцького «Он вчера не вернулся из боя», присвячений 70-річчю Перемоги і організований Одеським клубом шанувальників творчості Висоцького, музеєм кіно Одеського відділення Національної спілки кінематографістів України та педучилищем. 

Із вітальним словом до присутніх звернулися директорка навчального закладу Ольга Бєляк і керівник клубу Євген Низов.

– Упевнена, що багато які одесити досі люблять слухати пісні Володимира Висоцького і дивитися кінокартини з його участю, – сказала Ольга Бєляк. – Це був талановитий чоловік, який своєю різноманітною творчістю здобув величезну популярність. Я дякую директорові одеського музею кіно Вадиму Васильовичу Костроменку, який виступив одним із організаторів цієї акції. 

– На останньому засіданні правління нашого клубу ми вирішили провести такий захід саме в педучилищі, яке добре відоме в Одесі та за її межами, – сказав Євген Низов. – Володимир Висоцький написав понад 800 пісень. Серед них – багато на військову тему. Від імені членів правління і учасників клубу вітаю всіх із Днем Перемоги. Хай у нашій Україні, яка зараз переживає тяжкі часи, відновиться мир.

Далі Євген Низов передав Ользі Бєляк пам'ятні подарунки від одеського клубу – платівку В. Висоцького, його фото і книжки про барда.

Потім відбувся призовий конкурс «Висоцький та кіно» – на найкраще знання кінокар’єри актора. Пере­можцем став викладач  Артур Погосян. 

У плині вечора звучали пісні Володимира Висоцького – «Аисты», «Сы­но­вья уходят в бой», «Як-истребитель», «Звезды», «Мы вращаем землю» та інші, на великому екрані демонструвалися фрагменти з кінофільмів за участю актора (зокрема знятих на Одеській кіностудії), його інтерв'ю на телебаченні.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті