Фінанси: ухвалено важливі рішення

Президент підписав три ухвалені Верховною Радою закони щодо реструктуризації державного та гарантованого державою боргу.

Підписано Закон № 700-VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реструктуризації державного та гарантованого державою боргу та його часткового списання», Закон № 701-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок» стосовно державних деривативів щодо реструктуризації державного та гарантованого державою боргу та його часткового списання», а також Закон № 702-VIII «Про внесення змін до розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування під час реструктуризації державного і гарантованого державою боргу та його часткового списання». Ці закони ухвалено на виконання домовленості від 27 серпня щодо реструктуризації зовнішнього комерційного боргу із комітетом кредиторів, що представляє тримачів цих українських зобов'язань. Передбачається, що Україні буде негайно списано 20% основного боргу, а терміни погашення решти суми буде відкладено на чотири роки – з 2015-2023 на 2019-2027 роки.

* * *

З 4 жовтня пенсіонери отримають як доплату за вересень, так і підвищену пенсію за жовтень. Підвищені заробітні платні для бюджетників будуть виплачені в першій декаді жовтня. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

За даними прес-служби Президента України і Кабінета Міністрів України

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті