Щоб уникнути помилок

У Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулося громадське обговорення плану змін у сфері права, пропонованих до внесення в Конституцію України. 

У залі були присутні представники суддівського корпусу, адвокати, громадський працівники, які одержали можливість ознайомитися з пропонованими змінами, поставити запитання й висловити свою думку. 

На конференції виступили члени Консти­туційної комісії, що презентували учасникам свої ідеї. Зокрема, ректор національної школи суддів України Микола Оніщук запропонував підвищити професійні вимоги для майбутніх суддів. Він наголосив на тому, що судова влада має стати незалежною від політики. Завідувач кафедри господарського права і процесу Одеської юридичної академії Олег Подцерковний підкреслив важливість подальшого обговорення змістової частини плану. Адже в питаннях конституційних змін дуже важливо все обміркувати, щоб уникнути помилок.

Усім присутнім роздали великі за обсягом матеріали для ознайомлення. На кількох десятках сторінок роздруковано порівняння чинного законодавства та пропонованих новацій. Експерти мають намір зібратися незабаром знову, щоб поглиблено розглянути пропонований проект.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті