Є в Бессарабії унікальні голоси…

У Рені відбувся шостий регіональний конкурс вокалістів «Дунайські зірочки». Співочі таланти з Ренійського, Болградського й Ізмаїльського районів змагалися у трьох номінаціях – академічний, народний і естрадний спів.

Журі очолював викладач кафедри народно-пісенного мистецтва Одеського училища мистецтв і культури ім. Данькевича Г.П. Катан. Він прослуховував 95 вокалістів і вокальних колективів. Геннадій Петрович відзначив, що в Бессарабському краї трапляються унікальні природні голоси з великим потенціалом. Завдання конкурсу – їх виявити і згодом навчати талановиту молодь. 

Гран-прі було вручено Анастасії  Михайличенко, яка займається вокалом у Ренійському центрі дитячо-юнацької творчості під керівництвом Світлани Січкар.

Сім вокалістів одержали дипломи першого ступеня, а Денис Димченко із села Лиманського Ренійського району – персональне запрошення на прослуховування до училища ім. Данькевича.

Всі витрати щодо організації конкурсу взяв на себе благодійний фонд народного депутата України Олександра Урбанського «Придунав’я».

– На жаль, ці сфери громадського життя фінансуються найгірше, тому фонд розробив велику програму, – сказав після гала-концерту помічник народного депутата Ігор Скоробреха. – Підтримуються не тільки «Дунайські зірочки», але й багато які інші культурні форуми в Ізмаїльському районі, в Ренійському… Цю роботу не можна губити з уваги, бо культурний розвиток не терпить недоглядів. Бессарабія – це багатонаціональний край, його багатство – традиції народів, що тут живуть...

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті