Допоміг депутат

Я – мешканка Овідіопольського району. Горе, яке спіткало нашу сім’ю, змусило нас звертатися в різні інстанції по допомогу, зокрема матеріальну (наш онук при пологах із вини лікаря залишився інвалідом). На нашому нелегкому шляху ми зустрічали різних людей. Хтось нам співчував і допомагав, хтось – ні.

Нам порадили звернутися в місті Чорноморську до депутата Одеської об­ласної ради Олексія Борисовича Ко­бильнікова.

Ми з ним познайомилися у приймальні партії «Відродження», розповіли про свої труднощі. Олексій Борисович проявив велике співчуття до нашого горя. За неповних два місяці він посприяв у виділенні матеріальної допомоги на лікування онука (реабілітація потребує дуже багато коштів), допоміг потрапити на прийом до голови обласної ради, який теж взяв участь у полегшенні нашого тяжкого становища. Завдяки сприянню О.Б. Кобильнікова департамент обласного управління охорони здоров’я направив нашого онука на консультацію до головного спеціаліста МОЗ України, а також у центр реабілітації дітей-інвалідів.

Часто буваючи на прийомі у Олексія Борисовича, я спостерігаю, що він уважно слухає кожну людину, радить, як найкраще та максимально швидко вирішити ту чи іншу проблему. Інколи навіть дивуюся, скільки в цій людині доброти, терпіння, порядності.

Низький уклін Вам, Олексію Борисо­вичу, за Вашу чуйність і людяність, за Вашу допомогу.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті