Підбили підсумки й обговорили наболіле

Цей день видався напрочуд  сонячним і теплим. Напевне, і ця обставина додала радісного настрою представникам делегацій, які прибули до професійно-технічного аграрного училища, щоб відсвяткувати 30-річний ювілей Савранської районної ветеранської організації. 

Голова районної ради ветеранів Микола Бадюл зазначив, що на Савранщині діють 40 первинних організацій, які об’єднують близько п’яти з половиною тисяч ветеранів війни та праці. Серед них 283 учасники ВВВ, у тому числі 24 інваліди. П’ятеро інвалідів війни змогли прибути на святкування: Олексій Матвійович Пуник, Дмитро Андрійович Кульов, Василь Терентійович Коріновський з Саврані, Василь Омелянович Усатюк з Кам’яного та Олександр Петрович Асаула з Бакші. Також, за словами очільника районної ветеранської організації, серед жителів Савранщини нараховується 1580 дітей війни та 138 солдатських вдів. 

За традицією присутні вшанували пам’ять ветеранів, що покинули цей світ, хвилиною мовчання. Потому група учасників святкування вирушила до селищного парку, де поклала квіти до пам’ятників загиблим воїнам. 

В ході свята відзначили найактивніших учасників ветеранського руху.  Представники первинних організацій висловлювали вдячність усім, хто надає підтримку і допомогу ветеранам, вказували на проблеми, що потребують вирішення. 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті