Дбайливе ставлення

Люди, які мають проблеми зі здоров’ям, потребують особливих умов побуту та відпочинку. Кожен із них бажає мати рівні з іншими можливості та почуватися повноцінною людиною. Так, як це буває на базі відпочинку «Надзбруччя» в Білгороді-Дністровському. Тут дбають про людей з обмеженими можливостями. 

Адміністрація та персонал цієї установи готуються у вересні вже вчетверте прийняти спортсменів, членів ВОІ «СОІУ», що займаються рекреаційними видами спорту. Щороку умови «Надзбруччя» вдосконалюються, адже керівництво бази дослухається до порад людей, які тут відпочивають. Якщо в перший приїзд спортсменів і вболівальників тут не було зручної доріжки до моря, то тепер вона вже є. Також на березі моря облаштовано душові кабіни й туалети. Щоб отримати поради людини, якій близькі ці проблеми, директор бази Андрій Лєсняк попросив мене промоніторити доступність послуг у цій установі та порадити, як правильно обладнати приміщення на території бази. Виконано дуже велику роботу в цьому напрямі.

Коли три роки тому спортсмени на візках вперше прибули на змагання залізничним транспортом, їх зносили похилими сходами. Зараз залізничну платформу обладнано зручним пандусом. Хіба це не свідчить про дбайливе ставлення до людей з обмеженими можливостями? 

Дуже приємно, що адміністрація та персонал постійно працюють над покращенням естетичного вигляду бази. Буяння квітів, оксамитова зелень, дивні скульп­турні композиції морської тематики – все це сприяє гармонії людини й довкілля. За тепле ставлення, людяність і небайдужість дякуємо Андрієві Лєсняку та його колезі Михайлові Шабату. 

Рубрика: 
Выпуск: 
Автор: 

Схожі статті