На «сьомому небі» від власної квартири

Вчора 21-річній Лілії Селіфановій в урочистих обставинах вручили ключі від нової однокімнатної квартири, що розташована в мікрора­йоні «Сьоме небо». Рішення про придбання житла за бюджетні кошти одностайно було ухвалено на минулій сесії Авангардівської селищної ради. На цій урочистій і зворушливій церемонії разом з Авангардівським селищним головою були присутні міністр соціальної політики України Андрій Рева, голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов та його заступник з гуманітарних питань Сергій Колебошин.

Дівчина осиротіла, коли їй було сім років. Її виховувала бабуся, в квартирі якої разом із двоюрідними сестрами й братами Лілія і жила. 

Ключі сироті вручив Андрій Рева – перед дверима квартири. Лілія так розхвилювалася, що не змогла впоратися із замком. І тоді ініціативу взяв у свої руки губернатор, особисто відчинивши перед дівчиною двері. Але першою до квартири зайшла не Ліля, а її кішечка Лада, якій спеціально – щоб в домі завжди був лад – дали таке ім’я.

Серед цінних подарунків дівчина отримала також телевізор від міністра і мікрохвильову піч від голови ОДА. Окрім того, Максим Степанов пообіцяв придбати меблі у нову квартиру Лілії. 

Вітаючи дівчину з важливою подією в її житті, Андрій Рева підкреслив:

– Для дітей, у яких немає батьків, батьками має стати держава.

І наголосив при цьому, що при таких керівниках, як голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов і голова Авангардівської селищної ради Сергій Хрустовський, ця теза – не просто красиві слова, а констатація факту.

Своєю чергою Максим Степанов зазначив, що Авангардівська селищна рада є лідеркою в Одеській області щодо забезпечення соціально незахищених верств населення житлом: протягом останніх трьох років нею виділено чотири квартири для дітей-сиріт та одна – для багатодітної родини.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті