Мелодійність народної душі

Вокальний ансамбль «Music Drive» з Одеси дзвінкоголосо заявив про себе у жовтні минулого року. Зараз він набув чималого сценічного досвіду, беручи участь у багатьох концертах. 

Пісенний гурт складається з випускників і студентів Одеського училища мистецтв і культури ім. К.Ф. Данькевича. А з’явився він на мистецькому небосхилі завдяки талановитим дівчатам: Наталі Панайотовій з с. Городнє Болградського району і Аллі Ляховій з с. Сергіївка Любашівського району. Їхня творча стезя починалася з репетиції групи студентів музучилища у Всеукраїнському центрі болгарської культури. Тоді до складу ансамблю входило одинадцять співаків, але тільки шестеро з них пов’язали свій  творчий шлях з «Music Drive». Це одеситки Дарина Височина і Настя Довгаль, Денис Гуйван з Кіровоградщини,  Наталка Панайотова,  Павло Тімохін з Саратського району і Алла Ляхова, нині студентка Музичної академії ім. А.В. Нежданової. Доречно додати, що Алла була однією з найкращих учениць Любашівської музичної школи (педагог Наталя Ланецька). 

Спершу новостворений ансамбль виконував акапельно українські народні пісні і болгарські багатоголосні наспіви. Нині ж у репертуарі студентського ансамблю «Music Drive» переважають українські і болгарські народні пісні, естрадні хіти тощо. 

Студентський колектив навіть отримав змогу виступати у прямих ефірах на Одеському телебаченні. Тішив своїм вокалом вибагливу публіку на конкурсі «Міс Болгарка 2018», що проходив  у клубі «Ibiza» в м. Одеса, на «Соборі Болгар України» в Аккерманській фортеці та інших численних мистецько-культурних заходах. Юні артисти вже мають гарну традицію виступати з концертами по Одещині. Їм вже гаряче аплодували в Іванівському, Саратському, Болградському, Білгород-Дністровському та Любашівському районах. Тепер їх репертуар налічує понад 20 композицій народного та естрадного жанрів. 

Наприкінці жовтня одеський вокальний колектив  здійснив творчий тур Болгарією, давши концерти в містах  Софія, Пловдів та Велико Тирново, співали  болгарські пісні «Облаче ле бяло», «Бре Іване» та попурі українських пісень. Таким чином, за сприяння Громадської організація болгарського дружества «Родолюбіє» юнаки і дівчата відзначили рік з часу створення свого творчого колективу.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті