Фонд, що підтримає оперу

Генеральний директор Одеського національного академічного театру опери та балету Надія Бабич великі надії покладає на нещодавно створений Фонд ОНАТОБ і сподівається, що він існуватиме не просто для галочки, а реально допомагатиме театру, служитиме його розвитку і стане матеріальною опорою нових постановок. 

 З першого дня створення нового фонду його ініціатори почали активно діяти, показуючи свої творчі та організаторські можливості.

З нагоди початку роботи нового фонду Одеської національної опери у ОНАТОБ відбулася прем’єра опери-вербатім (у документальній стилістиці) «Дра­кон» за мотивами казки Євгена Шварца, тема якої — свобода людей, право на власні вибір, думку та на можливість дивитися на небо - важлива і сьогодні. 

 Режисером проекту «Дракон» став голова Фонду Одеської національної опери, головний режисер театру Євген Лавренчук, продюсер проекту -Дмитро Балашов, автор музики - композитор Антон Байбаков , драматург і лібретист - Павло Ар’є. Постановку здійснено з допомогою фонду.

У планах фонду-дебютанта широка взаємодія з громадськими організаціями Одеси, з меценатами міста з метою широкої і більш плідної популяризації оперного мистецтва,

Тривожна і хвилююча музика великого Шостаковича нещодавно зазвучала в Одеському оперному, розпочавши серію симфонічних вечорів для любителів музичної класики.

Невдовзі під склепінням театру зазвучить опера “Травіата”, постановку якої вже затверджено на художній раді ОНТОБ. Фонд знову спробує свої сили і допоможе театру здійснити новий проект у найкращій спосіб.

Ініціатори створення фонду пишаються, що він з’явився саме в Одесі - місті, де оперне мистецтво у великій пошані, а музикальність одеситів відома не тільки у нас в країні, але і в усьому світі. 

 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті