Відзначилися у метанні гранати

Затишанська ОТГ

Команда Торосівського НВК взяла участь в обласному етапі всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що тривала протягом тижня на базі оздоровчого табору в Білгород-Дністровському районі.

Це перший виступ представників ОТГ на змаганнях такого рівня. Але, незважаючи на дебют, торосяни продемонстрували непогані результати і привезли додому грамоти за друге місце у метанні гранати. Серед 46 команд вони стали одними з кращих.

Із самого початку діти були дуже позитивно налаштовані на перемогу, мали відповідний командний дух і зробили все можливе для хорошого результату. 

Весь час команду супроводжували спеціаліст відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Затишанської ОТГ Людмила Олександрівна Чумак, вчителі Торосівського НВК Юрій Павлович Кущенко та Юлія Миколаївна Бережок. Громада забезпечила юних «соколят» всім необхідним – незважаючи на централізоване харчування, яким були забезпечені всі учасники гри, в автобус також завантажили чай, каву, печиво, макарони з тушонкою, каші, картоплю, фрукти. Крім цього, були закуплені одяг, взуття, альпіністське спорядження, палатки, посуд  та інші необхідні речі.

 Нинішня участь у змаганнях такого рівня була, так би мовити, розвідувальною. Дорослі нотували всі нюанси, аби наступного року команда виступила ще краще.

На знімку: учасники обласного етапу гри «Сокіл» («Джура»)

Выпуск: 

Схожі статті