Китайський сюрприз для одеситів

(Світлова казка далеких країв)

 Від сьогодні, з 25-го червня, і майже до кінця літа  одеський Преображенський парк стане майданчиком для фестивалю «Гігантських китайських ліхтарів», який розкриває історію світлових дійств  загадкового  Китаю.

Нещодавно, відвідавши Київ, цей всесвітньо відомий фестиваль, який проводиться щорічно в більш ніж 40 країнах світу, відправився в турне  Україною. І першу зупинку він зробить в Одесі. В рамках фестивалю «Хочу в Одесу» глядачам покажуть тридцять неймовірно яскравих світлових інсталяцій.

 Директор департаменту культури та туризму Одеської міської ради Тетяна Маркова каже:

- Як завжди наприкінці червня Одеса перетворюється на величезний фестивальний майданчик. Наш проект «Хочу в Одесу» прорекламований на бордах 18 міст України. Цьогоріч  нашому фестивалю виповнюється п’ять років,  і ми дуже раді з того, що до нашого проекту,  який триватиме з 22 до 30-го червня, вливається один з найбільших світових фестивалів. Впевнена - на свято прибудуть  чимало гостей нашого міста. І це, безперечно, статусне підтвердження  високого рівня фестивалю «Хочу в Одесу», який вже добре знають за межами  не тільки  чорноморського міста, а й навіть нашої країни. 

 - Але насправді це не ліхтарі, що їх запускають у небо і які потім забруднюють вулиці міст. Над головами одеситів нічого  не літатиме, все обійдеться без вогню та диму, адже ліхтарі  являють собою  витончені світлові інсталяції., - уточнює керівник компанії «Велика подія» Денис Погорєлко. - Вечірньої пори  ці величезних розмірів конструкції    мають фантастичний, навіть казковий вигляд. Щоб відчути весь спектр емоцій і в повній мірі насолодитися прогулянкою  та експозицією, гостям фестивалю доведеться витратити не менше години,- обіцяє Денис Погорілко.

  У програмі фестивалю, крім  інсталяцій, на одеситів і гостей міста щодня чекатиме традиційна китайська кухня,  чайна церемонія і ще багато  чого цікавого, що поки залишимо для сюрпризів,- ділиться планами  Денис Погорєлко. – увечері 25-го червня відбудеться грандіозне відкриття,  і  кожного вікенду до  уваги відвідувачів - спільна з нашими китайськими партнерами концертна програма.  Щодня на фестивалі демонструватимуть своє мистецтво аматори, передбачено розваги для дітей, сувенірна продукція, хендмейд для дітлахів і дорослих. 

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті