Діана Мудра

На Покрову – в Кам’яне

Мабуть, осінь, зачувши, що в селі Кам’яне Савранського ра­йону у рамках туристичного проекту «Чотири сезони» вже четвертий рік поспіль проводиться фестиваль «Покр

Коли злітає синій птах

Більше двох років тому на приміщенні Савранської районної дитячої бібліотеки несподівано з’явився синій птах. Він прилетів сюди із чиєїсь уяви, із мрій і застиг у малюнку.

…І розвівалися на вітрі прапори

…Останні дні вересня погодою не тішили. Осінь дмухнула холодом. Кинула під ноги листом. Притишила птахів. «Хоч би дощу не було», - переймалися люди.

Профтехосвіту – на новий рівень

Нещодавно Саврань відвідала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

На гостини – до Осичок

Не раз переконувалась, що кожне село, як і люди, має свій характер. Осички Савранського району – село специфічне.

І свого не цураються, і чужого навчаються

Савранський молодіжний центр «Нове покоління» запрацював 2 роки тому. За цей короткий час наша юна зміна вже встигла побувати на громадських слуханнях у Верховній Раді.

Семінар редакторів щодо роздержавлення ЗМІ

Скажу коротко. Я 15 років очолювала редакційний колектив Савранської районної газети «Сільські новини».

Саврань зустріла делегації 12 країн світу

Вони приїхали із Греції, Болгарії, Німеччини, Білорусі, Італії, Румунії, Молдови, Чехії, Грузії, Іспанії, Туреччини та Великобританії.

Слюсарівські гаївки

Савранська райдержадмі­ністрація розробила туристичний проект за схемою «Чотири сезони»: зима - резиденція Святого Миколая; весна - Слю­са­рівські гаївки: літо -  свято Івана Купала; осінь - По

З-під Києва – до Саврані. По досвід

Савранський район розташований на самій півночі Одеської області, заховавшись між хвойними і листяними лісами та трьох річок, за 18 кілометрів від автобану Одеса-Київ.

По диво до Святого Миколая

Серед дібров Осичанського лісництва ще з позаминулого року ташується резиденція Святого Миколая – у краю, де височіє 600-літній дуб і є криниця, захована у глибині лісу, та джерела, здатні зцілюват

Так треба було, мамо…

Житель села Осички Андрій Владиславович Майданюк на військову службу був призваний у січні 2012 року.

Дивосвіт Альони Агрич

Білоусівка та Дубки, що належать до Капустянської сільської ради, – найвіддаленіші від райцентру села.

Лелека

Холодно. Незатишно і одиноко. Вітер шматує прибережні дерева, а вони, стогнучи від його навісних поривів, скидають на землю обірване листя та залишки тепла.

Біля джерела Кішево

Їдемо до Кам’яного.

Сторінки