Вікторія Кирилліна

Сизарь, Гоша и дядя Митя

  Гоша, как всегда, сытно позавтракал и проводил хозяев на работу.

Квартира с Шуриком в придачу

Случается так, что люди ради личного комфорта предают своих четвероногих друзей, абсолютно не задумываясь о дальнейшей судьбе своих питомцев.

Кузькины страдания

Кузька сидел на своем любимом подоконнике, и, как обычно, наблюдал за пролетающими мимо воробьями и голубями. Но вид у него был какой-то грустный и растерянный.

Філармонії – 80!

У суботу, 1 жовтня, відбулося урочисте святкування 80­річчя Одеської обласної філармонії. Ця дата збіглася і з Міжнародним днем музики.

Кру інформує

НЕДООТРИМАЛИ ГРОШІ

Юлія скарга: «Мені не давалися точні науки…»

«Російський театр для мене почався з «Одруження» Гоголя і вистави «Остання зупинка», де грає Юлія Скарга! Вона так накриває залу своєю енергетикою, просто царює на сцені! Байдужих немає!

Ірина муравіна: «У соціальній службі повинні працювати люди з гарячим серцем»

За плечима цієї чарівної жінки понад 20 років роботи на державній службі. Ірина Тимофіївна Муравіна, яка очолювала свого часу Київську та Малиновську райадміністрації м.

Тетяна коновалова: «Культура – це серце держави»

Випускниця Київського університету театрального мистецтва імені Карпенка-Карого почала свій творчий шлях в Одеському російському драмтеатрі, виконавши роль Мірандоліни в дипломній виставі «Трактирн

А гастарбайтери внесків не платять

У начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області Анатолія Соловйова є всі підстави припускати, що обласний бюджет фонду не буде бездефіцитним.

Гідні прекрасного палацу

Рівно 80 років тому Одеський театр юного глядача вперше розчинив свої двері.

«Давайте не втрачати надію»

Уже на під’їзді до Будинку культури Градениць стало зрозуміло, що на жителів цього села очікує гарний святковий вечір.

Я тут не гостя…

– Багато не обіцяє, а говорить конкретно і діловито. Тому й вірю.

Жінки йдуть до влади

– Сьогодні ми будемо закликати жінок висувати свої кандидатури до місцевих рад, – заявила перед відкриттям обласного форуму жінок, скликаного Асоціацією жіночих організацій Одеської області,

Навмисний піДПАл чи хуліганство?

Добре спланованою акцією назвав підпал квартири журналістки одеської телекомпанії "АТВ" Тетяни Мілімко, так само як і смс-повідомлення із погрозами, що надійшли на адресу працівниці того ж те

Не гірше, ніж у каннах

Новий кінофільм Станіслава Говорухіна «В стиле джаз» та інші картини як маститих кінорежисерів, так і дебютантів, таких як одесит Олексій Луканєв, глядачі зможуть побачити у період з 17 по 24

Сторінки