«Народний бюджет» і нові робочі місця

Ці питання стали ключовими під час проведення виїзного прийому громадян головою райдержадміністрації Павлом Шестопалюком у Перехрестівській сільській раді.

Що турбувало людей? Як і у всіх громадах, питання майже однакові: безробіття у селі, складна демографічна ситуація, стан доріг, покращення водозабезпечення, освітлення вулиць та впорядкування земельних відносин. Насамперед відбувся непростий діалог голови РДА з перехрестівськими фермерами, які мають понад сто гектарів землі і, відповідно до даних податкової служби, обробляють її самотужки. Але елементарний аналіз доводить, що це неможливо, особливо в жнива. Тож однією з головних вимог до фермерів є оформлення сезонних працівників відповідно до закону, щоб не створювати зайвих проблем їм і собі. 

Крім цього, на прийом завітала мешканка вулиці Садової Марія Спінова, яка переймалася заміною ліхтарів нічного освітлення. А депутат сільської ради Станіслав Вегерчук прийшов просити сприяння у заміні 370 метрів водогону. Обговоривши ці проблеми, сільський голова Василь Іванович Грекуляк обіцяв допомогти у їх вирішенні. Зокрема заміну водогону запланував провести на засадах співфінансування сільради і мешканців вулиці. 

– Це правильно, адже тільки спільними зусиллями – районна, місцева влада і громада – ми можемо рухатися вперед, – підкреслив керівник району Павло Шестопалюк. – Виїзди у громади вже стали традиційними, і така форма роботи буде продовжуватися й надалі. Люди мають відчувати, що є влада, до якої можна звернутися з будь-яким запитанням. Звичайно, не все в наших силах, але принаймні почути проблему і намагатися її розв’язати – це наш прямий обов’язок.

Під час проведення виїзного прийому голова райдержадміністрації також оглянув соціальні об’єкти Перехрестового. Так, реконструйований минулого року сільський Будинок культури вимагає негайного налагодження опалення в зимовий час, інакше від зробленого ремонту мало що залишиться – все «з’їсть» пліснява. Побували того дня і в дитячому садочку, щоб на місці визначитися з необхідним для реконструкції системи опалення обсягом робіт. Слід сказати, що в дошкільному закладі зуміли зберегти гойдалки та «ракети» ще з радянських часів. Все відремонтували та привели у належний вигляд, тож діткам є де весело проводити час. 

Наостанок голова райдержадміністрації побував на стадіоні, де в межах «Народного бюджету» планується реконструкція. Навіть дощ, що час від часу поливав село, не зіпсував гарного враження від відвідин однієї з найбільших громад у районі. Адже, незважаючи на дотаційний бюджет, у Перехрестовому є позитивні зміни, які сталися саме завдяки депутатам, членам виконавчого комітету, працівникам сільської ради, активістам, і, звичайно, постійним помічникам – спонсорам. 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті