Напередодні «Євро-2016»

У Київському Будинку футболу відбулася презентація медіацентру національної команди України на «Євро-2016», а також плану заходів Федерації футболу України (ФФУ) під час континентальної першості.

 – Чемпіонат Європи дуже важливий для України. І не тільки для розвитку футболу. Упевнений, успішний виступ на «Євро-2016» – один із найкращих способів презентувати нашу країну в Європі, – сказав, відкриваючи медіацентр, президент ФФУ Андрій Павелко.

А план заходів на час чемпіонату представив голова робочої групи ФФУ на «Євро-2016» Сергій Лашкул. Серед них – організація фан-зон для вболівальників щонайменше у 25 містах України. 

У трьох містах Франції, де українська збірна проведе матчі групового етапу, – Ліллі, Ліоні й Марселі, у межах спільного проекту з УЄФА будуть створені фан-посольства й мобільна волонтерська група. Також плану­ються концерти українських виконавців і проведення маршів уболівальників.

Що стосується національної збірної, то до старту першості континенту «синьо-жовті», крім запланованих товариських матчів зі збірними Кіпру й Уельсу в Оде­сі й Києві, можуть провести ще три контрольні поєдинки – 29 травня, 2 або 3 червня, а також 6 червня. Зараз тривають переговори та пошук потенційних суперників. Відповідно до новацій УЄФА, збірна, яка виступатиме у фінальній частині турніру, перед стартом «Євро» може провести не більше двох контрольних матчів з іншими учасниками чемпіонату. Від дати останнього з них і залежить час прибуття нашої команди до Франції. Але вже відомо, що на 8 червня у збірної заплановане відкрите тренування.

Андрій Павелко додав, що ФФУ робитиме все, щоб матчі чем­­піонату могли подивитися ук­раїнські військовослужбовці, які проходять службу в зоні АТО:

– Важливим етапом нашої роботи, яку ми починали ще у від­бірковому циклі, стала допомога воїнам АТО. Тому ми зробимо все можливе, щоб наші воїни у своїх частинах могли дивитися матчі чемпіонату Європи, а також, уже за традицією, ми будемо запрошувати тих хлопців, які відновилися після поранень, підтримати нашу збірну у Франції, – відзначив президент Федерації футболу України.

Нагадаємо, що 15-й чемпіонат Європи з футболу пройде з 10 червня по 10 липня. Уперше в континентальній першості зіграють 24 команди. 

За матеріалами прес-служби ФФУ 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті