Документи – юним спортсменам

В Ізмаїлі активно підтримується нова спортивна традиція - посвячувати вихованців Ізмаїльської дитячої спортивної школи в юні борці, футболісти, гімнастки, легкоатлети тощо.

Свою посвяту вже пройшли юні вихованці відділення вільної боротьби Ізмаїльської дитячо-юнацької спортивної школи, а в ці вихідні настала черга маленьких футболістів. На центральному міському стадіоні для малюків відділення футболу Ізмаїльської ДЮСШ провели веселу естафету, в якій вправи з м’ячем і фізична розминка чергувалися з вікторинами для дітей і дорослих. Показові вправи з м’ячем продемонстрував тренер ІДЮСШ Юрій Бурлака.

І кожному з малюків заступник міського голови Ізмаїла Сергій Баткілін і в.о. голови міського відділу фізичної культури та спорту Тетяна Морій разом з директором ІДЮСШ Оленою Руденко і завучем школи Іриною Ковтун вручили свідоцтва юного футболіста і оригінальні пам’ятні значки із зображенням мультяшного гравця з м’ячем.

Це перші спортивні документи дітей, які будуть зберігатися в сім’ях як підтвердженням того, що футбол тепер офіційно увійшов в життя кожного з них.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті