Футбольне свято в Михайлівці

Дбаючи про залучення юного покоління до спорту, формування здорового способу життя, в Михайлівській спеціальній школі-інтернаті регулярно проводять турнір із міні-футболу. Цього разу він був уже сімнадцятий. 

Команди з різних районів Одещини були жеребом розподілені на дві групи – і почалися ігри за круговою системою. 

Увечері першого дня змагань господарі турніру організували святковий концерт і дискотеку. Діти відпочивали та спілкувалися, адже зустрілися не тільки суперники, а й друзі, які зустрічаються вже не один рік.

Наступного дня турнір продовжився. За результатами групових ігор було визначено переможців. У групі А перше місце посіли вихованці Кілійської школи-інтернату, друге – Михайлівської школи-інтернату, третє – Білгород-Дністровської школи №10. Найкращими в номінаціях у цій групі стали воротар Анатолій Остапенко (Білгород-Дністровський), захисник Микола Павліченко (Михайлівка), нападаючий Дмитро Гінкул (Утконосівка), бомбардир Дмитро Руссу (Кілія), півзахисник Семен Копанєв (Оде­ська школа № 34). 

У групі Б перше у Одеської шко­­ли-інтернату № 91, друге – у Михайлівського НВК, третє – у Тузлівського НВК. Найкращими гравцями було визнано воротаря Андрія Хану та півзахисника Вадима Коноваленка (Бол­­град), захисника Михайла Стог­нія та бомбардира Михайла Мель­ничука (Михайлівка), нападаючого Андрія Єдинака (Одеська школа № 91). 

Переможців нагородили грамотами, а також цінними подарунками від обласної ради. 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті