Попри брак фінансування

В межах загальнонаціональної акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» зелені легені краю оновилися новими лісонасадженнями. Й цьогоріч найбільшу площу сіянців берези посаджено в урочищі «Савранські піски» Осичанського лісництва.

У відновленні лісових насаджень взяли участь працівники лісової охорони ДП «Савранське лісове господарство», Осичанського лісництва, учні Осичківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, представники влади. Разом з усіма працював директор лісгоспу Анатолій Слободянюк, який одночасно знайомив молодь із нюансами лісової справи.  

Загалом було посаджено понад дві з половиною тисячі сіянців берези.  

Варто додати, що останніми роками долучаються до цієї справи працівники ТОВ «Авантаж». Майже 50 фахівців деревопереробного підприємства саджали дуби.

На знак щирої вдячності за всебічну допомогу школярі отримали  від лісничого Євгена Бурдейного пакунки з солодкими ласощами.

Слід зазначити, що вже понад рік лісогосподарські підприємства південно-східних регіонів України не отримують державного фінансування. Незважаючи на це, лісівники Савранщини проводять заплановані заходи з лісовідновлення. Так, з початку 2017 року засаджено дубом звичайним 105 із половиною гектарів. Створено плантації новорічних сосен на площі 5,5 га. Необхідні сіянці та саджанці вирощуються у власному лісорозсаднику. Водночас здійснено планову санітарну порубку дерев на 72 гектарах лісових угідь. 

Попри кризу в лісовій галузі, копітка робота з лісовідновлення на цьому не припиняється.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті