Грошове утримання військовослужбовців буде збільшено

Президент України Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди Дня Повітряних сил повідомив про збільшення грошового утримання військовослужбовців Збройних сил України певних спеціальностей.

Глава держави нагадав, що нещодавно підписав зміни до державного бюджету 2017 року, якими значно підвищено фінансування ЗСУ. 

– Це дає нам можливість сконцентрувати наші зусилля на ключових напрямах. Я дав відповідне доручення, і міністр оборони щойно поінформував, що підписано наказ, згідно з яким буде збільшено грошове утримання військовослужбовців певних спеціальностей, яких конче потребує сьогодні українська армія, – повідомив Петро Порошенко.

За його словами, це стосується льотчиків, десантників, спецназівців, танкістів, передусім механіків-водіїв, та інших професій, де сьогодні потрібна не лише чисельність, а й фахова підготовка та збільшення мотивації – не лише моральної – для якісного виконання обов’язків, покладених на військовиків державою.

– Крім того, вирішено ще збільшити рівень грошового утримання, доплати військовослужбовцям, які виконують військові обов’язки в зоні АТО. Я доручив підняти утримання на першій лінії до 10 тисяч гривень на місяць і підвищити утримання на другій лінії до 4,5 тисячі гривень, – сказав Президент.

Він наголосив, що це є виконанням зобов’язань щодо пріоритетності фінансування ЗСУ і забезпечення захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України, звільнення нашої землі від російського агресора.

♦За повідомленням Адміністрації Президента України

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті