Головна мистецька подія літа

Як ми вже повідомляли, в Одесі триває 9-й міжнародний кінофестиваль.

Разом із почесними гостями учасників  привітав голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський: « Кіно – це той вид мистецтва, який супроводжує нас з самого дитинства. Кіно – це можливість подивитись на себе зі сторони. Іноді крізь призму кіно ми можемо заглянути в майбутнє. Це справжня магія, яку нам дарують кінематографісти. За це вам величезне спасибі! Також хочу подякувати вам за те, що ви, не зважаючи на свою інтелігентність і проникливість, твердо стоїте на своїй позиції і попри все відстоюєте свою точку зору. Як приклад хочу привести минулий кінофестиваль, котрий проходив у місті Сочі. Саме кінематографісти підтримали нашого співвітчизника Олега Сенцова. Беручи до уваги географічне розташування цього кінофестивалю, цей вчинок гідний поваги і окремих оплесків».

Також відкриття фестивалю відвідали перший заступник голови обласної Олег Радковський, заступник голови обласної ради Юрій Дімчогло, депутати обласної ради Ольга Юрко, Ігор Не­дозимований, Вадим Теплицький, Олександр Ахмеров, Роман Сенік, Віталій Свічинський.

З нагоди 70-річчя ізраїльського кінематографа глядачі зможуть ознайомитися тут із 5 кінострічками цієї країни: Тіккун» - реж. Авішай Сіван, «Іди, живи і стань» -реж. Раду Міхайляну, «І взяти собі дружину» - реж. Роніт Елькабец, Шломі Елькабец, «Ажамі» - реж. Скандер Кіпті, Ярон Шані, «За п’ять годин від Парижа» - реж. Леонід Прудовський. Також з нагоди 100-річчя від дня народження шведського режисера Інгмара Бергмана відбудеться спеціальний показ його картини «Персона».

Фільмом закриття ОМКФ стане стрічка французького режисера П’єра Сальвадорі «Звільнені!» із Одрі Тоту в одній з головних ролей. У номінації «Серіали» глядачі побачать новий серіал українського виробництва психологічний детектив режисера Анатолія Матешка.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті