Профспілка по-сучасному

В рамках співробітництва з Центром Солідарності Американської федерації праці та громадською організацією «Трудові ініціативи» Молодіжна рада профспілки працівників державних установ України провела семінар для членів молодіжних рад регіональних організацій профспілки за проектом «Профспілкові цінності в дії: прозорість, рівність, солідарність». 

Серед делегатів від Одещини були і лідери молодіжної ради Біляївської районної організації профспілки працівників держустанов – Юлія Дзей, Тетяна Авраменко, Андрій Авраменко.  

Семінар проходив у Миколаєві. Почався з вітального виступу голови Профспілки працівників державних установ України Юрія Піжука.

Учасникам цього унікального семінару в доступній формі було донесено принципи доброчесності у публічному управлінні, аспекти боротьби з корупцією на державній службі, загальнолюдські та профспілкові цінності, їх єдність з принципами держслужби, цінність солідарності та рівності, свободи.

З нагоди 100-річчя запровадження державної служби України за ініціативою голови Профспілки  працівників держслужби України Юрія Піжука  в ході семінару молодь провела флеш-моб «Профспілка – за сучасне обличчя державної служби». За його програмою учасники спустились порогами «Млин» та «Запорізький». Так провели рафтинг, пройнявшись гордістю за красу  рідної України, могутність Дніпра-славутича, здружившись для  подальшої  профспілкової роботи по-новому, по-сучасному.

Рубрика: 
Выпуск: 
Автор: 

Схожі статті