Непогано зіграли і гарно відпочили

10-11 січня 2019 року фізкультурно-оздоровчий комплекс «Старт» міста Новояворівськ, що на Львівщині, приймав VIII Всеукраїнський турнір з футзалу «Різдвяні зустрічі» серед дівчат 2003-2004 та 2005-2006 років народження.

У змаганнях брали участь ФК «Львів-Янтарочка» (Новояворівськ), ДЮСШ м. Сокаль, «Карпати» (Львів), ДЮСШ м. Буськ, «Надвірняночка» (Івано-Франківська область), ДЮСШ №1 (Львів), «Таврія» (Нова Каховка, Херсонська область) та ДЮСШ Броварського району (Київська область). Одещину представляла команда «Мрія-2006» з Ананьєва (тренер Олег Климчук). 

За віковими категоріями команди було поділено на дві групи (А і Б) по 4 в кожній, які змагалися за головні трофеї турніру. Найсильнішою серед юніорок  2003-2004 років народження виявилася «Надвірняночка», серед дівчат 2005-2006 років народження тріумфували львів’янки.  

ФК «Мрія-2006» посів 6-те місце, хоча у кожній грі юні футболістки проявляли високу спортивну майстерність. Кращим захисником турніру визнано ученицю гімназії, чемпіонку України Марію Барбул, кращим нападником – вихованку школи-інтернату Олександру Лунгул. 

Тренер ананьївчанок Олег Климчук розповів, що організатори «Різдвяних зустрічей» посприяли тому, аби гості з Київщини, Одещини та Херсонщини сповна відчули дух Різдва. З 7-го січня дівчата проживали в родинах із населених пунктів Яворівського району, переймаючи українські різдвяні традиції. Спільно з новими друзями футболістки відзначали свята, відпочивали в басейні і на ковзанці, милувалися зимовим Львовом, брали участь в майстер-класі з виготовлення ляльок-мотанок, відвідали знамениту Страдчанську печеру. 

Футзалістки і їхній тренер щиро вдячні землячці Аллі Шлапак з Києва за організацію їхньої поїздки на Львівщину.

 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті