Табаки вибороли Кубок

У Болградському районі упродовж серпня проходили змагання за Кубок району з футболу. Турнір проводився за сприяння відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Болградської райдержадміністрації. Цього року у ньому взяли участь 6 команд. Дві з них – з с. Виноградівка «Курчу» та м. Болград «Болград» – фіналісти попереднього року, які пройшли автоматично до півфінальної частини.

Перший етап Кубку відбувся 11 серпня в селі Василівка. Матч між командами сел Табаки та Криничне завершився перемогою перших з рахунком 2:1. Також в рамках першого етапу відбулася зустріч команд сел Василівка та Кальчево. З рахунком 5:2 у запеклій боротьбі перемогли господарі поля – команда с. Василівка. 

У півфіналі зустрілися команди-переможці першого етапу та фіналісти попереднього року. Матчі відбулися 17 серпня у селі Виноградівка. Першими на стадіон вийшли команди Болграда і с. Василівка. Перемогу з рахунком 3:2 і право вийти на поле у фіналі турніру виборола команда Василівки. Другим фіналістом стала команда села Табаки, яка в півфіналі зустрічалася з командою с. Виноградівка. Сам матч команди зіграли з рахунком 0:0 і переможця визначили по серії пенальті. Тут табаковці були сильнішими. Фінальний матч Кубка Болградського району по футболу відбувся 24 серпня на одному з найкращих стадіонів району. І у цьому матчі володар Кубка визначився з серії пенальті. Команда села Табаки цю дуель виграла.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті