Спорт гуртує переможців

На урочистостях з нагоди завершення 5-го сезону Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО в Одесі зібралися команди-учасниці, які входять до складу дивізіону «Південь» Всеукраїнської футбольної Ліги учасників АТО.

Передував спортивному святу товариський матч між командами ФК «Вікторія-НГУ» м. Миколаєва та ФК «Південь» оперативного командування «Південь». Футболісти «Півдня» вийшли у футболках з написом «Оскар, ми з тобою», цим самим залишаючи у командній грі свого побратима центрального захисника Віталія Сірмана, який після поранення лікується у військовому шпиталі. Після хвилини мовчання, якою всі присутні на стадіоні вшанували загиблих на війні військовослужбовців та силовиків України, суддя дав свисток на початок гри.

Гра виявилась напрочуд цікавою та видовищною, адже у спортивному двобої зійшлися справжні гранди шкіряного м’яча. Перша половина гри здавалася рівною. Наприкінці першого тайму Юрій Пенчак, подаючи з кутового, гарно навісив м’яч у штрафну суперника, а Дмитро Данілов, скориставшись відскоком шкіряного від воротаря гвардійців, зміг таки точно поцілити у ворота «Вікторії», вивівши нашу команду уперед. Отже, на тридцятій хвилині одесити повели у рахунку 1:0!

Другий тайм видався більш напруженим, ніж попередній. Гості з Миколаєва раз по раз погрожували воротам Миколи Алексєєва, але голкіпер ФК «Південь», напевно, дав усій команді обіцянку втримати власні ворота «сухими», що і робив до кінця гри.

Варто додати, що командувач військ оперативного командування «Південь» генерал-майор Ігор Палагнюк та його заступник з територіальної оборони генерал-майор Броніслав Жуковський також були присутніми на заході та протягом усієї гри щиро вболівали за наших футболістів, не приховуючи емоцій.

До кінця товариської зустрічі рахунок на табло так і не змінився – 1:0. Футбольний клуб «Південь» обіграв цьогорічного чемпіона Південного дивізіону з мінімальним рахунком.

По закінченні гри відбулася урочиста церемонія нагородження.

У вітальному слові генерал-майор Ігор Палагнюк зазначив, що у будь-якому виді спорту виграє завжди сильніший. Але серед наших гравців-учасників бойових дій без винятку сильні усі спортсмени, насамперед – своїм незламним духом та волею до перемоги. А спорт, за словами генерала, має лише зближувати наших воїнів, гуртувати навколо однієї справи – справи перемоги.

Прес-центр оперативного командування «Південь»