05.04.2005

Ювілей напередодні ювілею

В наступному сезоні народний артист України, лауреат Державної премії України ім. Т.Г. Шевченка Андрій Петрович Гончар відзначить своє 70-річчя.

Як допомогти талановитим?

На це та інші питання відповідає начальниця управління освіти й науки облдержадміністрації Л.С. ШИРНІНА

Виноград треба хотіти слухати

Сьогодні жарка пора не тільки в механізаторів відкритого акціонерного товариства імені Калініна Тарутинського району, що закінчують сівбу ярих культур, підживлюють озимину, закривають вологу на пло

Автобан пройшов стороною?

Сьогодні Любашівка опинилась в ролі головного героя відомої російської казочки для дітей. Випустив Іван-царевич стрілу в небо, не знаючи, чим все це обернеться для нього.

Усе почалося з любові. . .

Торік у травні гравці футбольної команди “Огруд” були на гребені своєї слави. Ще б пак! Виграли міжнародний турнір, до того ж – на своєму полі.

Казаки гуляют. . .

Належно, кожен з учасників незабутнього святкового конкурсу “Справжній козак-2005”, що відбувся у Балтському районному Будинку культури, може з упевненістю сказати про себе саме так.

Від чого виникають питання?

Про складнощі автомобільної галузі в останні роки знає багато хто. Автопідприємства, які раніше успішно справлялися з автоперевезеннями, сталі розвалюватися.

Поразка при повній перевазі

Відновився 14-й чемпіонат України з футболу.

Українська пошта в цифрах

Серед послуг, що надаються населенню, особливо важливе місце посідає поштовий зв'язок.

А я ще на тій війні

Я знаю війну не з книг і кінофільмів. Був два роки в страшній окупації із матір'ю й молодшим братом у Сумській області. Пам'ятаю, як відступали німці, як свистіли, тенькали і співали кулі...

Герої - уродженці одеської області

Учасник чотирьох десантів

Кожен бій міг бути останнім

Ім’я Василенка Якова Івановича – серед 333 воїнів-кодимців, яким Указом Президента у листопаді минулого року були підвищені військові звання з нагоди святкування 60-річчя Перемоги над фашизмом.

Від Дунаю до Бугу - від Бугу до Дунаю

200 тисяч витрачених людино-днів

Контейнерне лідерство чорноморських портів

Результати минулого року щодо переробки контейнерів стали рекордними для Одеського та Іллічівського портів. Там досягнуто рівнів 201428 TEU і 196652 TEU (20-футових контейнерів) відповідно.