Доля випробовувала їх на міцність

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан у Любашівці, біля пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам, відбувся урочистий мітинг. 

Тут казали, що війна в Афга­ністані, через горнило якої пройшли 105 жителів району, залишається болючою раною. І сьогодні нарівні з тисячами  наших співвітчизників боронять цілісність і незалежність України від зовнішньої агресії воїни-афганці, які демонструють та передають свої військові навички та вміння, залишаючись прикладом мужності й відваги, патріотизму і відданості військовій присязі.

Вшанували хвилиною мовчання воїнів, загиблих на неоголошеній афганській війні і померлих у мирний час. Лягли квіти до монументу. Урочистості продовжилися у медіа-центрі  бібліотеки. Ветерани згадували події своєї буремної юності. Представники влади вручили їм пам’ятні медалі «30 років з Дня виведення військ з Афганістану».  Працівники культури підготували інтернаціоналістам концертну програму, бібліотекарі — тематичну книжкову виставку. 

Отримали ветерани-інтернаціоналісти і вдови померлих матеріальну допомогу. На що  спільноті воїнів-афганців з районного бюджету виділено 52 тис. грн., з Любашівської ОТГ — 40 тис. грн. 

У селі Троїцькому нарівні з 30-ю річницею виведення радянських війсь з ДРА ветерани і громадськість відзначили 10-річчя місцевої спілки воїнів-інтернаціоналістів. 

 З кожним роком історія дедалі віддаляє нас від вогняних років афганської війни, з якої не повернулися тисячі українців.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті