Обстоюватиме честь України

Футболіст із Люба­шівки Олег Лоба­нов привіз бронзу з міжнародного турніру. 

Тренер ДЮСШ грає у складі футбольної команди з Умані «Ятрань-80-ті».

Нещодавно спортсмен взяв участь у сьомому міжнародному футбольному турнірі серед ветеранів віком від 35 років на Кубок мера польського міста Ходзеж. За головний приз там змагалися 20 команд із України, Білорусі, Польщі та Німеччини. Парт­нерами турніру виступили «Європейська ліга ветеранів» і компанія «Media Team».

Футбольні баталії проходили на центральному стадіоні Ходзежа. «Ятрань-80-ті» провела сім ігор, із яких п’ять виграла, одну зіграла внічию і одну програла. Загалом у ворота суперників забито 15 голів. Особисто Олег Лобанов влучив двічі і подав три результативні паси. На жаль, у фіналі команда «Ятрань-80-ті» програла одну гру, здобувши зрештою третє місце. 

Гравців нагородили бронзовим бутсом, медалями та пам’ятними сувенірами від мера. Також Олег Лобанов разом із колегами отримав запрошення обстоювати честь України у Гродно, Вільнюсі, Вроцлаві та Берліні у футбольному сезоні 2017 року. 

– Потрапити на змагання до Польщі мені поталанило завдяки перемозі нашої команди на різдвяному турнірі з міні-футболу (футзалу), присвяченому пам’яті брестських ветеранів шкіряного м’яча, який проходив у Білорусі на початку ниніш­нього року, – розповів Олег Лобанов. – Тоді, вперше за чотирнадцять років проведення цього турніру, фінал вийшов суто українським! І мені особливо приємно, що переможцем у ньому стала саме «Ятрань-80-ті», за яку я маю честь грати. 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті