Модернізована амбулаторія – для села

У Саратському районі відкрили оновлену амбулаторію сімейного типу. На капітальний ремонт будівлі витратили 2,5 мільйона гривень. За словами голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова, заклад обслуговуватиме майже 5 тисяч мешканців, які проживають у п’яти селах району.

– Незабаром в амбулаторію у селі Миколаївка-Новоросійська проведуть інтернет. Таким чином, з’явиться можливість консультуватися з районною та обласною лікарнями. Окремо планують закупити обладнання для проведення експрес-аналізів. Наша мета – зробити медичні послуги доступними та якісними, – підкреслив голова ОДА.

Також Максим Степанов вручив ключі від трикімнатної квартири одному із лікарів Саратської центральної районної лікарні. Хірург Альдер Мамедієв мешкатиме у новому житлі разом з родиною.

Нагадаємо, сьогодні в Одеській області функціонують майже 300 амбулаторій сімейного типу. Нещодавно відкрили три нові установи – в Одесі та Біляївському районі.

Доступність і якість медичного обслуговування – основні принципи концепції розвитку медицини, презентованої Максимом Степановим 17 травня цього року. Програма розвитку системи охорони здоров’я передбачає цілу низку реформ та інновацій у цій сфері.

Выпуск: 

Схожі статті