Зберегти надбання народу

Державні ліси — народу! З таким гаслом наприкінці листопада працівники лісгоспів Одещини мітингували проти «Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року», ухваленої Кабміном 15 листопада. Лісівники вважають, що ця стратегія  передбачає створення «нового суб’єкта господарювання з корпоративними правами», що призведе до розвалу лісової галузі та знищення лісів. Водночас протестувальники виступили проти  передачі лісів у концесію. Адже монополізація у лісовій галузі і втрата юридичного статусу лісопереробних підприємств також негативно вплине на її розвиток. За словами представників галузі, це фактично означає ліквідацію державних лісогосподарських підприємств з подальшою приватизацією лісів.

У Ширяєвому, Ананьєві, Саврані та Ізмаїлі люди також вимагали поновлення державного фінансування галузі (вже другий рік лісгоспи перебувають на самофінансуванні), прискорення внесення змін до законодавчих актів з метою створення лісового фонду тощо.      

Працівники ДП «Ізмаїльське лісове господарство», яке об’єднує Новоіванівське, Тарутинське, Арцизьке, Болградське, Кілійське, Вилківське, Ренійське та Ізмаїльське лісництва,  заявляли, що ліси — надбання нашого народу. Їх потрібно берегти, тому вони категорично проти можливої приватизації лісового фонду держави. 

Лісівники вирішили направити свої вимоги Президентові України, уряду та народним депутатам.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті