На кіностудії з’явиться оновлений Музей кіномистецтва

На території Одеської кіностудії відкриють оновлений Музей історії кінематографічного мистецтва, знімальної та освітлювальної техніки. Меморандум про об’єднання зусиль задля цього підписали голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов та голова правління ПрАТ «Одеська кіностудія» Андрій Осіпов. Зокрема, планується відновити будівлю «Сан-Донато», де відвідувачі зможуть ознайомитися з музейними експонатами.

«Ми пишаємося історією нашої кіностудії. Знаємо її по безлічі стрічок, на яких зростали покоління. Це і «В’язень замка Іф», «Д’Артаньян і три мушкетери», «Місце зустрічі змінити не можна». Поза сумнівом, про це необхідно розповідати. Впевнений, туристи також із великим задоволення будуть торкатися славетної історії кіно! Символічно, що підписання Меморандуму про створення Музею відбулося у день відкриття Дев’ятого Одеського міжнародного кінофестивалю. Кіно – це наша душа», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Меморандум також підтримало Одеське відділення Національної спілки кінематографістів України. Відкриття Музею історії кіно заплановано у 2019 році до сторічного ювілею Кіностудії.

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті