У співпраці із Туреччиною

В Біляївському управлінні  соціального захисту населення відбулась урочиста подія. Символічну стрічку на вході оновленого приміщення приймальні для громадян  перерізали заступник голови обласної ради  Юрій Дімчогло,  голова РДА Василь  Самокиш та координатор програм Турецького агентства зі співпраці і координації в Україні Балат Хаджи Байрам. 

В рамках проекту міжнародної технічної допомоги  «Підвищення рівня інституалізації у системі державного управління» Турецьке агентство   надало підтримку управлінню  соцзахисту Біляївської райдержадміністрації Одеської області.

Тут зроблено ремонт приміщення, його облаштовано для комфортного відвідування людьми, а також придбано обладнання для працівників управління. 

Це, в свою чергу, забезпечить виконання обов’язків,  покладених на управління у повному обсязі. Щороку Управління соціального захисту населення обслуговує  10850 родин, які отримують державні соціальні виплати, 18500 осіб пільгової категорії громадян, та близько 6 тис. родин, які отримують субсидію.

В цей же день представники Турецької компанії, обласної  та районної влади  відвідали районну лікарню. Адже  ця  компанія виступила донором та придбала дуже необхідне діагностичного обладнання для клінічної лабораторії ЦРЛ та обладнання для фізіотерапевтичного кабінету Великодальницької амбулаторії на загальну суму  майже мільйон гривень.

На знімку: Почесні гості у новому приміщенні управління соцзахисту

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті