Хаджибеївську дорогу прикрасили оливи

Компанія «Євротермінал» - це великий транспортний, логістичний холдинг, який надає своїм клієнтам повний спектр послуг в сфері портового бізнесу. Створений за принципом кращих європейських компаній, «Євротермінал» дбає про довкілля та дотримується встановлених екологічних норм. Нещодавно працівники компанії своїми силами розчистили один кілометр пересипської Хаджибеївської дороги і прилеглий до неї канал, а також  висадили уздовж цієї вулиці понад сотню саджанців оливкових дерев. 

За технічним проектом висадка дерев проводилася з урахуванням можливості безперешкодного заїзду спецтехніки для регулярного розчищення каналу у майбутньому. За словами жителів навколишніх мікрорайонів, ця водойма постійно доставляла їм незручність стійким, неприємним запахом. Зарості очерету, накопичуючи у собі сміття, так само сприяли забрудненню берегів каналу і птака антисанітарія спотворювала місцевий ландшафт.

 Фахівці «Євротерміналу» впевнені, що дерева, крім захисту прилеглої до виробничих майданчиків місцевості від виробничого, згодом унеможливлять зсув ґрунту до каналу і тим самим захищатимуть його від замуленості. 

 Робота з благоустрою тривала більше двох місяців, і в планах підприємства продовжити її навесні.  

Выпуск: 

Схожі статті