Куяльнику – державне значення

Природні території Куяльницького лиману оголошено курортом державного значення.  За відповідний законопроект, ініційований головою Одеської обласної державної адміністрації Максимом Степановим, проголосував 231 народний депутат.

«Рік боротьби — і от наш Куяльник отримав статус курорту державного значення! Було непросто. Але головне – є результат! - каже голова ОДА Максим Степанов. - Сьогоднішнє рішення – не просто формальність, а старт для розвитку унікальної туристичної перлини. Куяльник – це наше Мертве море, і ми просто зобов’язані використати його унікальні можливості»

Депутат Верховної Ради Анна Романова, як співавтор законопроекту, також вважає, що Куяльник повинен зміцнювати економіку регіону за рахунок коштів, які витрачають туристи під час відпочинку чи лікування. 

Нагадаємо, ухваленийий проект закону  допоможе захистити унікальні лікувальні ресурси здравниці та надасть поштовх для розвитку оздоровчого туризму в Одеській області. Також новий статус дозволить потенційним інвесторам вкладати кошти у розвиток туристичної інфраструктури на цій території.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті