Допомога для лікування від важкої хвороби потрібна Поповичу Олегу Андрійовичу

Олег Попович, військовослужбовець однієї із військових частин оперативного командування «Південь», при виконанні обов’язків у зоні  Операції Об’єднаних Сил отримав важке захворювання, за результатами гістологічного дос­лідження: Паренхіма лімфовузла субтотальне заміщена крупозним метастазом злоякісної пухлини, яка може відповідати раку легенів.

Чоловіку – 47 років, з них майже 26 проходить службу в армії. Разом з дружиною військовослужбовцем та восьмирічною донькою вже багато років проживає в Роздільній. 

3 січня його госпітлалізували до військового госпіталю у Покровську Донецької області, на наступний день перенаправили у військовий госпіталь Дніпра, де він перебував на лікуванні до 11 січня. Звідти військового санавіацією доставили у Військово – медичний клінічний центр Північного регіону, м. Харків для обстеження. Нині готується до перенаправлення до Головного військового клінічного госпіталю, м. Київ для проходження хіміотерапії та подальшого термінового лікування. Коштів у сім’ї військових для тривалого й дороговартісного лікування, на жаль, немає.

Про допомогу для чоловіка просить дружина Оксана, донька Софія, брат Генадій, друзі, командування та особовий склад військової частини оперативного командування «Південь», у якій проходить службу Олег.

Давайте всі разом допоможемо Олегу  перемогти хворобу. 

Карта Приватбанку 4149 4991 1866 5452

Телефон Попович Оксани 050 290 38 58

 

Выпуск: 

Схожі статті