16.09.2006

На допомогу вчителям і бібліотекарям митрополит могила – діяч православ’я й освіти

У ці дні в Україні розгортається підготовка до 410-річчя (21 грудня 1596) від дня народження та 360-річчя (12 січня 1647) від дня смерті видатного українського діяча Православ’я, освіти і культури,

З правом брехати і красти?

Все більших обертів набирає гучний скандал, пов’язаний з ім’ям екс-полковника українських спецслужб Валентина Крижановського.

Спорт

Триразовий чемпіон світу Володимир Ухач: «НОРМАТИВ МАЙСТРА СПОРТУ Я ВИКОНАВ У ВІЙСЬКУ»

Як «Загинула» дивізія

За професією я не військовик, але з досвіду строкової служби, яку проходив у 70-х роках минулого століття, маю уявлення про військову службу, про честь, гідність, солдатське братерство.

Сьогодні – день фармацевтичного працівника «. . . Загальному благу відповідно»

Знайома збилася з ніг у пошуках потрібних ліків, зателефонувала до централізованої аптечної довідкової. «До аптеки Гаєвського зверталися?» – відповіли там по-одеському запитанням на запитання.

Завтра – день працівників цивільного захисту України нагороджений за врятування людей. . .

Головним у житті одесита Дмитра Сергійовича Губанова стало врятування людей.

Завтра – день працівника лісу зелене диво степів

...Ви минаєте ще один випалений степовий пагорб, і праворуч шосе раптом зринає темно-блакитна пляма чагарників – ніби коштовний діамант в обрамленні золотої оправи зі стерні і вижовклої трави.

Больові точки ізмаїла

…Минулого літа мені довелося побувати в Іллічівську. Ходив по місту, бачив його новобудови, упорядкованість, і замислився: а чим гірше моє рідне місто, мій Ізмаїл?

Тран «Монорейкове метро попова» порятує одесу від «Пробок»

Сьогодні на вулицях Одеси майже 300 тис. одиниць усілякого транспорту, який щодня перевозить близько 500 – 600 тис. пасажирів. Влітку їх кількість більшає.

Схід сонця під бій барабанів

(РЕПОРТАЖ ІЗ «АРКАДІЇВСЬКОГО БРОДВЕЯ»)

Море... Червоне, Жовте, Біле, Чорне... Мабуть, усю кольорову гаму ввібрали в себе назви морів.