ПАТріарх «Еллади»

Протягом двадцяти трьох років беззмінним керівником грецького клубу «Еллада» був Арістотель Агафангелович Папуніді. У далекому 1988 році демобілізований підполковник КДБ А. Папуніді з родиною залишився жити в Одесі, у якій тривалий час служив. Докладно ознайомившись із історією Південної Пальміри, він зрозумів, наскільки яскравий слід залишили в ній греки, як багато для розвитку міста вони роблять зараз. Тоді й народилася у підполковника думка створити організацію, здатну об’єднати одеських греків. І об’єднав – створив «Елладу».

За роки існування організація знала й гіркі часи, і прекрасні. Але незмінно біля штурвалу стояв Арістотель Папуніді, який чітко знав, що вчинити, відчував настрій і душевний стан кожного члена свого клубу. Саме тому, коли Арістотель Агафангелович вирішив передати кермо влади цілеспрямованому та енергійному Геннадію Полатову, на загальних зборах були присутні майже всі члени організації. Геннадій Георгійович є активістом клубу з часу його зародження. Тому його кандидатуру підтримали практично одностайно.

На подяку за мудре керування протягом багатьох років колектив клубу присвоїв А.А. Папуніді звання почесного президента.

– Ви назавжди залишитеся для нас патріархом «Еллади», – такі щирі слова прозвучали на його адресу.

А Феодора Проданакі, яка обіймала посаду заступниці керівника клубу, стала почесним членом «Еллади».

Вдячні «елладівці» бажали обом президентам здоров’я, сил і успіхів для подальшої плідної роботи на ниві зміцнення та розвитку грецької культури та самобутності в Одеській області.

Выпуск: 

Схожі статті