Перспективи є. Треба їх використовувати

Робочий візит до Придунав’я голова Одеської обласної ради Микола Володимирович Пундик почав з відвідування колишнього районного центру Ізмаїльщини – селища Суворового. По­бувавши в Будинку культури та ра­йонному притулку для дітей, Микола Володимирович залишився задоволений побаченим, відзначивши, що ра­йрада та райдержадміністрація за підтримки обласної влади намагаються вирішувати соціальні питання.

Відповідаючи на запитання журна­лістів на прес-конференції, що відбулася в кабінеті голови Ізмаїльської ра­йонної ради Василя Павловича Антонюка, голова облради загострив свою увагу на перспективах Ізмаїла та Ізмаїльського району. Придунав’я найпристосованіше для розвитку овочівництва, садівництва, виноградарства, підкреслив він. Сьогодні стоїть питання про відродження переробної промисловості. Але це виробництво має бути мобільним та високопродуктивним. Величезне значення має розвиток інвестиційних програм.

Під час візиту до с. Ларжанки Із­ма­їльського району Микола Пундик відвідав і сільську лікарську амбулаторію сімейного типу. Також ознайомився з тим, як освоюються кошти, виділені областю на завершення колишнього довгобуду – спорудження місцевої сільської школи. І далі вирушив до Ренійського району.

Подробиці – в наступному номері.

Выпуск: 

Схожі статті