Щоб вода була прозорою

Для очищення криниць міська рада підготувала проект програми «Чисті джерела на 2018–2020 роки». Спонукали до цього незадовільний екологічний стан підземних вод, технічний стан шахтних колодязів та проблеми забезпечення жителів міста питною водою відповідно до санітарно-гігієнічних вимог. Розробку програми ініціювали Татарбунарський виконавчий комітет і депутат міської ради Олег Молога. 

Наразі фінансувати програму «Чисті джерела на 2018–2020 роки» мають міським коштом.

– На реалізацію програми плануємо виділити 30 тис. грн із нашого бюджету, – повідомив міський голова Андрій Глущенко. – А жителі міста допоможуть, і з матеріалами також.

У рамках програми будуть перевіряти та уточнювати облік безгосподарних шахтних колодязів та артезіанських свердловин, які не використовуються і перебувають у занедбаному стані. Одним із напрямів програми буде перевірка відповідності шахтних колодязів та каптажів санітарно-гігієнічним вимогам їх облаштування.

Не забудуть і про ремонт та відновлення або повну заміну надбудов, а також про благоустрій прилеглих територій та тампонаж колодязів при виведенні їх з експлуатації.

Поки що програму розглянули на засіданні постійної депутатської комісії Татарбунарської міської ради з питань водопостачання та водовідведення, інших питань житлово-комунального господарства. Ухвалення програми винесуть на ХХІІ сесію Татарбунарської міської ради, яка запланована на 16 лютого.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті