В Ізмаїлі - «Молодь в дії»

У центрі українського Придунав’я відбулися міжнародні матчеві зустрічі проекту «Молодь в дії» в рамках Програми транскордонного співробітництва Україна-Молдова.

У центрі дозвілля «Портовик» провели турнір з футзалу та волейболу серед команд Ізмаїла, Ізмаїльського району, Рені та Кагулу (Молдова).

Спортсменів на церемонії відкриття змагань вітали заступник міського голови Ізмаїла Сергій Баткілін і менеджер проекту від республіки Молдова Валерій Аждер. 

- Вітаю вас з початком цієї прекрасної події. І я думаю, що ви отримаєте задоволення і від змагань, і від перебування в нашому місті, - звернувся до учасників віце-мер Сергій Баткілін. - Успіхів! Молодь, дійте.

А менеджер проекту від Молдови висловив сподівання, що після закінчення проекту відносини між партнерами не завершаться.

- Нехай це - перший проект за тематикою спорту, але ми сподіваємося, що не останній, і у нас буде можливість розвивати спорт надалі, - зазначив Валерій Аждер. - Ніхто в спорті не програє, бо спорт - це здоров’я, бо спорт - це спосіб життя.

Серед почесних гостей турніру також були менеджер проекту «Молодь в дії» від України Віорел Бабаян, директор ДЮСШ міста Кагул Володимир Папана і в.о. начальника відділу фізичної культури і спорту міської ради Ізмаїла Тетяна Морій.

У спортивному заході брали участь 60 спортсменів, а першою стала зустріч команд з волейболу Ізмаїла та Ізмаїльського району.

Біля волейбольної сітки зустрілися чотири команди дівчат, а з футзалу змагалися чотири команди юнаків. В обох видах змагань лідерами стали команди міста Кагул.

Проект «Молодь в дії» реалізується з літа 2018 року Молодіжною громадською організацією «Нове покоління Європи» (Ізмаїл) в партнерстві з Агентством транскордонного співробітництва та Європейської інтеграції (Кагул, Молдова) за підтримки та фінансування Європейського союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Україна-Молдова. У минулому році команди Ізмаїла і Рені з баскетболу та настільного тенісу брали участь в матчевих зустрічах зі спортсменами Кагулу.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті