Повернулися з честю і славою

Нещодавно бійці 59-ої окремої мотопіхотної бригади повернулися із зони бойових дій на сході України до пункту постійної дислокації частини, де урочисто відкрили Меморіальний комплекс Алеї Слави. Так військовослужбовці вшанували пам’ять бойових побратимів, які загинули під час виконання бойових завдань. Їх імена назавжди викарбувані  у серцях бойових товаришів, а відтепер і на граніті меморіального комплексу у рідній військовій частині.

Урочистості з нагоди зустрічі та вшанування військовослужбовців відбулися у місті Гайсин, що на Вінниччині. За свою невелику чотирирічну історію бригада, підрозділи якої дислокуються на території Одеської та Вінницької областей, пройшла чималий бойовий шлях. На жаль, не обійшлося без жертв – 48 бійців загинули під час виконання бойових завдань. 

В пам’ять про бойових побратимів військовослужбовці 59-ої окремої мотопіхотної бригади, за підтримки громадськості та органів місцевої влади, встановили та урочисто відкрили Меморіальний комплекс Алеї Слави. Відтепер імена загиблих воїнів назавжди викарбувані на граніті меморіального комплексу у рідній військовій частині. В цей хвилюючий і пам’ятний день віддати шану загиблим  прийшли родини героїв, близькі та  друзі, представники оперативного командування «Південь», органів місцевої влади та громадськість міста. Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували світлу пам’ять та славний подвиг тих, хто поклав свої життя, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

Особовий склад 59-ої бригади щойно повернувся із зони проведення ООС, тож цього дня військовослужбовців усі вітали з поверненням до місця постійної дислокації та успішним виконанням бойового завдання. Святковим «живим» коридором протяжністю більше кілометра із жовто-блакитними кульками та вітальними плакатами вийшло зустріти наше молоде покоління військових 59-ої ОМПБр під час ходи до районного Будинку культури. Там їх вшанували святковим концертом та нагородами  й відзнаками Міністра оборони України, Начальника Генерального штабу Збройних Сил України, Командувача Сухопутних військ, командувача оперативного командування «Південь», а також обласної та районної ради.

Перед урочистостями всі присутні переглянули фільм про подвиги славетної 59-ої окремої мотопіхотної бригади. Командир бригади, звертаючись до особового складу, побажав якнайшвидше адаптуватися до мирного життя, відновити сили та здоров’я, а також в подальшому бути у готовності до виконання своїх бойових обов’язків. Подякував людям за підтримку, яку військові відчули на сході у вигляді смаколиків та різних необхідних речей, зазначивши, що «коли є гарна підтримка, то і служити легше».

В свою чергу, одесит, громадський активіст, військовослужбовець згаданої військовій частині Сергій Гуцалюк, що разом з бригадою повернувся з сектору бойових дій, на свій сторінці у Фейсбук захоплено-урочисто зазначив: «Зустріли чудово!».

Прес-центр оперативного командування «Південь»

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті