Відзнаки – для героїв

У смт Чорноморське прой­шли урочистості з нагоди повернення до пункту постійної дислокації 28 окремої механізованої бригади. 

Голова ОДА Максим Сте­панов вручив військовослужбовцям державні нагороди та  почесні грамоти Одеської обласної державної адміністрації.

«З поверненням додому, наші захисники. Я щасливий приїжджати до вас і бачити вас цілими і неушкодженими. Дуже символічно, що ми з вами бачимось наприкінці лютого – у дні, коли почалася російська агресія. І всі ці 5 років ви захищаєте нашу країну, не дозволяючи цій агресії поширитися за межі Донбасу. Ви довели, що є справжніми героями і під Мар’їнкою, і біля Красногорівки, і біля Щастя. Саме завдяки вам ми почуваємося у безпеці та можемо будувати нашу країну. Бажаю вам миру, здоров’я і нехай кулі завжди оминають вас», – наголосив Максим Степанов.

Окрім того, голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов передав військовослужбовцям сертифікати на побутову техніку для гуртожитків.

На воїнів, що повернулися із зони бойових дій, чекали і відзнаки від Одеської обласної ради. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, їх нагородили Почесними грамотами та цінними подарунками – наручними годинниками. 

Під час урочистостей особовий склад та гості вшанували хвилиною мовчання воїнів, які віддали життя в боях на Сході країни, і поклали квіти до кам’яного хреста з меморіальними плитами, на яких викарбувані імена полеглих воїнів 28-ї окремої механізованої бригади.

 

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті