Як живеш, Українське село?

Всебічно змалювати засобами фотографії життя сучасного села, його трудівників, історичну спадщину, паростки нового у селянському бутті, мальовничість краєвидів рідної землі – мета Всеукраїнського фотоконкурсу “Як живеш, українське село?”, який оголошує Українське національне інформаційне агентство “Укрінформ” спільно з редакцією газети “Урядовий кур’єр”.

У фотоконкурсі можуть брати участь професійні фотожурналісти, фотоаматори, учнівська і студентська молодь – громадяни як України, так і зарубіжних країн.

На фотоконкурс приймаються фотознімки кольорові та чорно-білі, розміром 20х30 та 30х40 см. В інформаційному супроводі вказуються назва, місце й дата проведення фотозйомки, опис сюжету, а також прізвище, ім’я та по батькові автора, його повна адреса: домашня і робоча (для працюючих), телефон, професія, для учнів і студентів – назва навчального закладу.

Журі розглядатиме фотознімки, надіслані до 15 грудня 2005 року (за поштовим штемпелем).

Відзнакою за перше, друге й третє місця будуть грошові премії відповідно 2000 грн, 1500 грн і 1300 грн. Два заохочувальні призи (премії) – фотоаксесуари. Усі призи оподатковуються згідно з чинним законодавством.

Переможці фотоконкурсу будуть нагороджені дипломами і Почесними грамотами Укрінформу та редакції газети “Урядовий кур’єр”. Кращі фотосюжети будуть розміщені на фотосервері Укрінформу, опубліковані в газеті “Урядовий кур’єр”, за згодою авторів – запропоновані іншим ЗМІ України, а також експонуватимуться в розгорнутій фотовиставці у “Вікнах Укрінформу”.

Фотознімки на конкурс надсилати за адресою: Укрінформ, 01001, м. Київ-1, вул. Богдана Хмельницького, 8/16 (з поміткою «На фотоконкурс»). В окремих випадках до конкурсу допускаються також фотознімки, надіслані у відповідному форматі (20х30 та 30х40 см), за електронною адресою:

E-mail: [email protected]

р[email protected]

газета «Урядовий кур’єр»

[email protected]

Контактні телефони: 279-81-52; 279-83-61; 279-30-45; 279-83-46; 279-89-21.

* * *

Редакція газети «ОВ» – «ОИ» виступає інформаційним спонсором і організатором конкурсу у південному регіоні України.

Выпуск: 

Схожі статті