03.09.2009

Сад захищеного дитинства

"Вас багато що в цьому дитячому садку приємно здивує", – попередила тимчасова виконувачка обов'язків заступника голови Красноокнянської райдержадміністрації Галина Степанівна Обручникова, коли ми в

Перше вересня – день знань

Радощі першого дзвінка та новосілля

Їх поєднує творчість віктора цоя

19 років тому обірвалося життя рок-музиканта, лідера групи «Кіно» Віктора Цоя. Ім'я цієї людини знають усі, незалежно від музичних уподобань.

Спорт

Последователи гроссмейстера

На пороге нового учебного года состоялись шахматные турниры, посвященные памяти международного гроссмейстера – одессита Ефима Геллера.

Блондинкам теж щастить

– Наш президент – блондинка! – впевнено пролунало прямо на сходах міської Думи. – А що, вибори вже відбулися, ніби ще не час? – вклинився у розмову парламентаріїв скептичний голос.

Справа, приємна господу

В Ізмаїлі сталася подія, яку цілком можна назвати знаковою для міста. Відбулися громадські слухання з приводу будівництва нової церкви, яка буде мати ім'я Святого Георгія-Побідоносця.

«Свято, що завжди зі мною»

Повернулися до Одеси щасливі учасники VІІІ Всеукраїнського фестивалю дитячого кіно і телебачення "Веселка" та Всеукраїнського конкурсу юних фотолюбителів.

Що посієш, те й пожнеш

– Якщо говорити в цілому про «Жнива-2009», то слід відзначити, що пройшли вони досить організовано, в оптимальні терміни були розпочаті і завершені, – таку думку висловив на прес-конференції

Досліджуючи архівні документи…

У селі Мар’янівці Ширяївського району, на шкільному подвір’ї, стоїть пам’ятник випускникові цієї школи Герою Радянського Союзу Леоніду Лавренюку, який загинув у квітні 1945 року на підступах

У роксоланы

Здоровье

Осторожно – лептоспироз!

Зберегти водні ресурси

Пріоритетним напрямом діяльності обласного виробничого управління водного господарства є забезпечення населення і галузей економіки водними ресурсами у необхідній кількості і належної якості.

А у нас идет война…

События, происходящие сегодня в Кулевче, сельчане характеризуют военной терминологией.

«Тут буде місто-сад. . . »? «Ілі! »

Типово одеський вигук – «ілі!», що промовляється з контекстними відтінками, може означати різні оцінки – від категоричного «так» до скептичного «не сподівайся!».

Перше вересня – день знань

Поставити пташенят на крило

Пам’ятайте, люди!

Місто Одеса, всі одесити (де б вони не жили) у дні 1 – 3 вересня святкують 215-річчя міста рідного і близького, міста, яке завжди було і буде у нашому серці.

Сторінки