03.09.2009

Від Дунаю до Бугу - від Бугу до Дунаю

Одеса

Морякам «Берікса» не платять зарплату

На яких пасіках розливали мінводу «По-грузинськи»

Українські хворі на виразку шлунка ніяк не можуть отямитися від нервового шоку, заподіяного їм харківськими санітарними лікарями.

Битва за цукор

АнтимонопольнийкомітетУкраїнивимагаєвідпідприємств, щозаймаютьсяторгівлеюцукром, знизитицінинацюпродукціюдоекономічнообґрунтованогорівня.

Уроки Островських: «А Українською кажуть так…»

Іменники дієслівного походження

Заглянути за обрій. . .

Якужеповідомляли«Одеськівісті», аграріїБіляївськогорайонузібралипонад120 тисячтоннранніхзерновихізернобобових. Свій вагомий внесок до загального короваю зробили і фермерські господарства.

Запрошує перший гоголівський фестиваль

«Гоголь, якніхто, уособлюєнерозривнийзв'язокукраїнськогоіросійськогонародів» – целейтмотивпершогоГоголівськоговідкритоголітературногофестивалю, якийвідбуватиметьсявОдесіз8 по11 вереснянабазіл

Птах, який ніколи не літає

У 40-ві роки ХХ сторіччя у карстових печерах під Михайлівською площею, на Молдаванці, було виявлено велике скупчення останків сорока видів різних тварин, які мешкали ще 3,5-4 млн років тому.

З днем народження, одесо!

Діалог на сходинках

Сад захищеного дитинства

"Вас багато що в цьому дитячому садку приємно здивує", – попередила тимчасова виконувачка обов'язків заступника голови Красноокнянської райдержадміністрації Галина Степанівна Обручникова, коли ми в

Перше вересня – день знань

Радощі першого дзвінка та новосілля

Їх поєднує творчість віктора цоя

19 років тому обірвалося життя рок-музиканта, лідера групи «Кіно» Віктора Цоя. Ім'я цієї людини знають усі, незалежно від музичних уподобань.

Спорт

Последователи гроссмейстера

На пороге нового учебного года состоялись шахматные турниры, посвященные памяти международного гроссмейстера – одессита Ефима Геллера.

Блондинкам теж щастить

– Наш президент – блондинка! – впевнено пролунало прямо на сходах міської Думи. – А що, вибори вже відбулися, ніби ще не час? – вклинився у розмову парламентаріїв скептичний голос.

Справа, приємна господу

В Ізмаїлі сталася подія, яку цілком можна назвати знаковою для міста. Відбулися громадські слухання з приводу будівництва нової церкви, яка буде мати ім'я Святого Георгія-Побідоносця.

«Свято, що завжди зі мною»

Повернулися до Одеси щасливі учасники VІІІ Всеукраїнського фестивалю дитячого кіно і телебачення "Веселка" та Всеукраїнського конкурсу юних фотолюбителів.

Сторінки